TARTU LASTEAED RÕÕMUMAA LASTEHOIU PESAMUNA RÜHMA KODUKORD

1. Alates 18.septembrist 2014a töötab lasteaia juures 1 hoiurühm, mis asub Ülikooli 1 selleks kohandatud ruumides. Hoiurühmas on kinnitatud kohad 15-le  1,5-3a lapsele, kellega tegelevad vahetult 3 lapsehoidjat, lisaks lasteaia muusikaõpetaja.

2.  Lastehoid on avatud kella 7.30 – 17.30. Lapsevanem on oodatud lapsele järele õigeaegselt, erandjuhul mittejõudmisest teavitada kindlasti lapsehoidjaid.

3.   Soovitame last tuua hoidu hiljemalt kella 9.30

4.   Hoidu tuleb terve laps; haigustunnustega lapsele kutsutakse lapsevanem järele.

5.   Hoidja ei anna lapsele  ravimeid. Ravimi andmine on lubatud erandkorras krooniliste haiguste korral arsti ettekirjutuse kohaselt.

6.  Lapsevanem teavitab lapsehoiu töötajaid lapse haigestumisest või hoidu mittetulekust (hiljemalt kella 9.00), samuti sellest kui lapsel on mõne toidu suhtes talumatus.

  • Hoiu telefon– telefon  577 02723
  • direktor – telefon 5909 5305

7.  Lapsevanem annab lapse isiklikult üle hoidjale; samuti tuleb lapsevanem isiklikult  hoidu järele.

8.   Erandkorras on lubatud laps üle anda lapsevanema poolt volitatud isikule.

9.   Lastehoiu päevakava näeb ette igapäevast õuesviibimist põhimõttel: ei ole halba ilma, vaid vale riietus. Lapsevanem vastutab, et lapsel oleks kapis vajalikud õueriided. Kõik riided on vajalik varustada lapse nimega. Õueriided peavad võimaldama lapsel vabalt ringi liikuda, hullata ja meelepärases tegevuses osaleda.

10. Lapsed viibivad iga päev õues (1-2x päevas). Talvel käivad 2-3a lapsed õues  -10 C (sõltuvalt tuule tugevusest!)

11. Päevakavas on kindlad söögiajad hommikusöögi, lõuna ja õhtuoote söömiseks; samuti lõunane puhkeaeg kella 13.00-15.00

Lastehoiu teenuse eest makstavad tasud:

 1.   Vanemal tuleb maksta tasu lapsehoiu teenuse kasutamise eest. Tasu suurus on 2021 a. 81,00 eurot kuus.

2.   Vanemal tuleb tasuda ka lapse toitlustamise eest. Ühe päeva toitlustamise hind on 1,80 eurot (sh. hommikusöök, lõuna ja oode)

3.  Lapsevanem maksab tegelike toidukordade arvu järgi, eeldusel et vanem on õigeaegselt teavitanud lapse puudumisest (hiljemalt sama päeva hommikul kella 9.00, vastasel korral peab tasuma puudutud päeva eest täishind)

4.  Lapsehoiu teenuse tasu maksab vanem jooksva kuu eest ja toidukulu järgmisel kuul eelneva kuu tegelike toidukordade alusel.

5.  Toidumuudatustest teavitada kirjaliku avaldusega, mis on esitatud vähemalt nädal aega enne muudatust.

6.  Arve esitatakse vanemale 15. kuupäevaks ja see tuleb tasuda 20. kuupäevaks.

 

 

 

doc Lastehoiu kodukord (.doc 28,7Kb).

Rõõmumaa lasteaed
Kahte lasteaiamaja koondav Tartu Rõõmumaa Lasteaed tegutseb Midrimaa majas Vanemuise 28 ja Rõõmupesa majas Akadeemia 2. Rühmade info nägemiseks klõpsa maja nuppu.

Midrimaa maja
Ajalooliselt ulatub Midrimaa maja tegevus lasteaiana 1950. aastasse, selle nimi pärineb  lastekirjaniku Ellen Niidu sulest, lasteaiamaja kutsutakse Midrimaaks alates 1992. aastast.

Rõõmupesa maja
Peale uue juurdeehituse valmimist 2017. on maja nimi Rõõmupesa. See on paik kust saavad alguse uudishimu ja väärtused kogu eluks. Me julgeme. Me tahame. Me suudame.

Kontaktandmed
Tartu Lasteaed Rõõmumaa
registreerimisnumber 75007209,
Vanemuise 28, Tartu 51003
e-post:

Veebilehe disain ja CMS

Kodukord

TARTU LASTEAED RÕÕMUMAA LASTEHOIU PESAMUNA RÜHMA KODUKORD 1   Alates 18

Kodukord

www.roomumaa.ee © 2021 Tartu Lasteaed Rõõmumaa » Ilmatäis ehedat rõõmu