Rõõmumaa visioon ja missioon

Põhimäärus saate lugeda SIIT 

Arengukava saate lugeda SIIT 

 

 

VISIOON: Rõõmumaa lasteaeda hea on tulla, siin on hea olla.

Sest me lähtume põhimõttest:

  • Toeta ja hoia ning leia igas lapses tema loomupärane headus;
  • Leia iga lapse anded, teadmised ja oskused ning arenda neid armastuse ja mõistmisega, kuid otsusekindlalt;
  • Anna piisavalt aega- luba kiirustamata, innukalt ja nautides tegutseda, luba ise katsetada, kogeda ja leida, lase õppida läbi oma kogemuse;
  • Paku elamusi ja tunnetusi kõigile aistinguile pildi, värvi, liikumise, valguse ja varju ning lõhna kaudu.

MISSIOON: Lasteaed toetab iga lapse võimetekohast arengut, isiksuse kujunemist, iseseisvuse saavutamist ja sujuvat üleminekut kooli.

 

 ÕPPEKAVA (muutmisel)

pdf Õppekava (.pdf 0,6Mb).

Rõõmumaa lasteaed
Kahte lasteaiamaja koondav Tartu Rõõmumaa Lasteaed tegutseb Midrimaa majas Vanemuise 28 ja Rõõmupesa majas Akadeemia 2. Rühmade info nägemiseks klõpsa maja nuppu.

Midrimaa maja
Ajalooliselt ulatub Midrimaa maja tegevus lasteaiana 1950. aastasse, selle nimi pärineb  lastekirjaniku Ellen Niidu sulest, lasteaiamaja kutsutakse Midrimaaks alates 1992. aastast.

Rõõmupesa maja
Peale uue juurdeehituse valmimist 2017. on maja nimi Rõõmupesa. See on paik kust saavad alguse uudishimu ja väärtused kogu eluks. Me julgeme. Me tahame. Me suudame.

Kontaktandmed
Tartu Lasteaed Rõõmumaa
registreerimisnumber 75007209,
Vanemuise 28, Tartu 51003
e-post:

Veebilehe disain ja CMS

Rõõmumaa visioon ja missioon

Põhimäärus  saate lugeda SIIT   Arengukava saate lugeda SIIT      VISIOON: Rõõmumaa lasteaeda hea on tulla, siin on hea olla Sest me lähtume põhimõttest: Toeta ja hoia ning leia igas lapses tema loomupärane headus; Leia iga lapse anded, teadmised ja oskused ning arenda neid armastuse ja mõistmisega, kuid otsusekindlalt; Anna piisavalt aega- luba kiirustamata, innukalt ja nautides tegutseda, luba ise katsetada, kogeda ja leida, lase õppida läbi oma kogemuse; Paku elamusi ja tunnetusi kõigile aistinguile pildi, värvi, liikumise, valguse ja varju ning lõhna kaudu

Rõõmumaa visioon ja missioon

www.roomumaa.ee © 2021 Tartu Lasteaed Rõõmumaa » Ilmatäis ehedat rõõmu