Tartu Lasteaed Rõõmumaa

 

 

 

 

 

 Tere tulemast Rõõmumaale!

Meie lasteaed tegutseb oma kahe lasteaiamaja ning ühe lastehoiuga südalinna kõige põnevamatel tuiksoontel – Vanemuise, Akadeemia ja Ülikooli tänavatel. Rõõmupesa ja Midrimaa lasteaiamajad on mõlemad väärika ajaloo ja kaugeleulatuvate traditsioonidega. Ei ole vist ühtegi tartlast, kes poleks neist kuulnud, siin lapse või lapsevanemana käinud või lihtsalt mööda jalutanud.

Lasteaia paiknemine kesklinnas pakub palju eeliseid, mida aktiivselt ka kasutatakse. Teatrid, muuseumid, tegevuskeskused, jõgi, pargid ja muud põnevad rajatised on kõik lastele jõukohase jalutuskäigu kaugusel. Lisaks õppekäikudele linnas toimuvad väljasõidud ja matkad ka kaugemal. Igapäevaselt saame nautida oma hästivarustatud mänguväljakuid, peo- ja võimlemissaale ning hubaseid rühmaruume.

Tartu Lasteaed Rõõmumaa tegutseb munitsipaallasteasutusena ning pakub alusharidust pidades silmas nii hästitoimivaid vanu kui ka kaasaegseid õppemeetodeid ning kaasava hariduse põhimõtteid. Tähtsal kohal on laste erivajaduste toetamine, aktiivne liikumine, muusika, kokandus, õues- ja draamaõpe.

Meil on kahes majas kokku 14 rühma. Sealhulgas tava-  ja sobitusrühmad ning üks erirühm. Lastehoid pakub mugavat teenust sotsiaalhoolekande seaduse alusel meie linna kõige pisematele – sõimeealistele.

Olete teretulnud meiega tutvuma ja meie tegemistele kaasa elama!

 

 

 

Kasutame infokeskkonnana Eesti Lasteaedade Internetipõhist Infosüsteemi ELIIS, kus lapsevanemal on ennast kasutajaks registreerides võimalus tutvuda päevakirjeldusega rühma päevikus, tutvuda sündmuste kalendriga, saada ja saata infot ja teateid lapse kohta. Registreeri kasutajaks 

Rõõmumaa lasteaed
Kahte lasteaiamaja koondav Tartu Rõõmumaa Lasteaed tegutseb Midrimaa majas Vanemuise 28 ja Rõõmupesa majas Akadeemia 2. Rühmade info nägemiseks klõpsa maja nuppu.

Midrimaa maja
Ajalooliselt ulatub Midrimaa maja tegevus lasteaiana 1950. aastasse, selle nimi pärineb  lastekirjaniku Ellen Niidu sulest, lasteaiamaja kutsutakse Midrimaaks alates 1992. aastast.

Rõõmupesa maja
Peale uue juurdeehituse valmimist 2017. on maja nimi Rõõmupesa. See on paik kust saavad alguse uudishimu ja väärtused kogu eluks. Me julgeme. Me tahame. Me suudame.

Kontaktandmed
Tartu Lasteaed Rõõmumaa
registreerimisnumber 75007209,
Vanemuise 28, Tartu 51003
e-post:

Veebilehe disain ja CMS

Tartu Lasteaed Rõõmumaa

           Tere tulemast Rõõmumaale! Meie lasteaed tegutseb oma kahe lasteaiamaja ning ühe lastehoiuga südalinna kõige põnevamatel tuiksoontel – Vanemuise, Akadeemia ja Ülikooli tänavatel Rõõmupesa ja Midrimaa lasteaiamajad on mõlemad väärika ajaloo ja kaugeleulatuvate traditsioonidega

Tartu Lasteaed Rõõmumaa

www.roomumaa.ee © 2021 Tartu Lasteaed Rõõmumaa » Ilmatäis ehedat rõõmu