Õpetajate hoiatusstreik 10.11.2023

7. nov. 2023

Head lapsevanemad!

Sel reedel, 10. novembril ühineb Rõõmumaa lasteaia personal hoiatusstreigiga, mille eesmärgiks on kooli- ja lasteaiaõpetajate töötasu alammäära tõus ning palgatõusu garantiiks riiklik kollektiivleping.

Seoses sellega avatakse Rõõmumaa lasteaia Midirmaa maja, Rõõmupesa maja ja Pesamuna lastehoiu uksed sel päeval 9.00!

Hommikusööki pakutakse kell 9.15. Kes sel päeva lapsele hommikusööki ei soovi, siis palume kindlasti Eliisis laps söögilt maha võtta.

Täpsustavate küsimuste korral pöörduge oma rühma õpetajate poole või võtke ühendust direktoriga.

Lugupidamisega

Tartu Lasteaed Rõõmumaa juhatus

Rõõmumaa lasteaed
Kahte lasteaiamaja koondav Tartu Rõõmumaa Lasteaed tegutseb Midrimaa majas Vanemuise 28 ja Rõõmupesa majas Akadeemia 2. Rühmade info nägemiseks klõpsa maja nuppu.

Midrimaa maja
Ajalooliselt ulatub Midrimaa maja tegevus lasteaiana 1950. aastasse, selle nimi pärineb  lastekirjaniku Ellen Niidu sulest, lasteaiamaja kutsutakse Midrimaaks alates 1992. aastast.

Rõõmupesa maja
Peale uue juurdeehituse valmimist 2017. on maja nimi Rõõmupesa. See on paik kust saavad alguse uudishimu ja väärtused kogu eluks. Me julgeme. Me tahame. Me suudame.

Kontaktandmed
Tartu Lasteaed Rõõmumaa
registreerimisnumber 75007209,
Vanemuise 28, Tartu 51003
e-post:

Veebilehe disain ja CMS

Õpetajate hoiatusstreik 10112023

Head lapsevanemad! Sel reedel, 10. novembril ühineb Rõõmumaa lasteaia personal hoiatusstreigiga, mille eesmärgiks on kooli- ja lasteaiaõpetajate töötasu alammäära tõus ning palgatõusu garantiiks riiklik kollektiivleping.Seoses sellega avatakse Rõõmumaa lasteaia Midirmaa maja, Rõõmupesa maja ja Pesamuna lastehoiu uksed sel päeval 9.00!Hommikusööki pakutakse kell 9.15. Kes sel päeva lapsele hommikusööki ei soovi, siis palume kindlasti Eliisis laps söögilt maha võtta.Täpsustavate küsimuste korral pöörduge oma rühma õpetajate poole või võtke ühendust direktoriga.Lugupidamisega Tartu Lasteaed Rõõmumaa juhatus

Õpetajate hoiatusstreik 10. 11. 2023

www.roomumaa.ee © 2021 Tartu Lasteaed Rõõmumaa » Ilmatäis ehedat rõõmu