Tähelepanu - streigi ajal rühmad suletud!

17. jaan. 2024

Lugupeetud lapsevanemad!

Tartu Lasteaed Rõõmumaa personal osaleb ajavahemikul 24.-26.01.2024 (3 päeva) Eesti Haridustöötajate Liidu poolt korraldatava õpetajate streigi toetusstreigis. Seoses sellega ei toimu lasteaias tavapärast tööd. Palun teil oma lapsed nendel päevadel Eliisis puuduma märkida. Tehke seda 19. jaanuari kella 12-ks. Streigi päevadel Eliisis puuduma märgitud laste eest nendel päevadel kohatasu ei võeta ning nendega ei arvesta ka toitlustamisel.
Kellel on vältimatu vajadus streigi ajal laps lasteaeda tuua, siis palun andke sellest mulle kirjalikult (Eliisis või e-kirjaga) teada samuti 19. jaanuari kella 12-ks.

Lugupidamisega
Jana Tiits
direktor

Rõõmumaa lasteaed
Kahte lasteaiamaja koondav Tartu Rõõmumaa Lasteaed tegutseb Midrimaa majas Vanemuise 28 ja Rõõmupesa majas Akadeemia 2. Rühmade info nägemiseks klõpsa maja nuppu.

Midrimaa maja
Ajalooliselt ulatub Midrimaa maja tegevus lasteaiana 1950. aastasse, selle nimi pärineb  lastekirjaniku Ellen Niidu sulest, lasteaiamaja kutsutakse Midrimaaks alates 1992. aastast.

Rõõmupesa maja
Peale uue juurdeehituse valmimist 2017. on maja nimi Rõõmupesa. See on paik kust saavad alguse uudishimu ja väärtused kogu eluks. Me julgeme. Me tahame. Me suudame.

Kontaktandmed
Tartu Lasteaed Rõõmumaa
registreerimisnumber 75007209,
Vanemuise 28, Tartu 51003
e-post:

Veebilehe disain ja CMS

Tähelepanu - streigi ajal

Lugupeetud lapsevanemad!Tartu Lasteaed Rõõmumaa personal osaleb ajavahemikul 24.-26.01.2024 (3 päeva) Eesti Haridustöötajate Liidu poolt korraldatava õpetajate streigi toetusstreigis. Seoses sellega ei toimu lasteaias tavapärast tööd. Palun teil oma lapsed nendel päevadel Eliisis puuduma märkida. Tehke seda 19. jaanuari kella 12-ks. Streigi päevadel Eliisis puuduma märgitud laste eest nendel päevadel kohatasu ei võeta ning nendega ei arvesta ka toitlustamisel.Kellel on vältimatu vajadus streigi ajal laps lasteaeda tuua, siis palun andke sellest mulle kirjalikult (Eliisis või e-kirjaga) teada samuti 19. jaanuari kella 12-ks.LugupidamisegaJana Tiitsdirektor

Tähelepanu - streigi ajal rühmad suletud!

www.roomumaa.ee © 2021 Tartu Lasteaed Rõõmumaa » Ilmatäis ehedat rõõmu